Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt a rövid hajat hogyan kell...

Azt a rövid hajat hogyan kell beállítani, ami Ginnifer Goodwinnak van?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, régóta van rövid hajam, és nagyon szeretem, csak most szeretnék kipróbálni egy másik stílust, konkrétan ez tetszik:

[link]

Eddig sosem használtam semmi hajhabot, -lakkot vagy ilyesmit, mert anélkül is szép volt, de szerintem azt, hogy ilyen kócosszerű legyen, anélkül nem lehet megcsinálni.

Valaki, aki ért hozzá, segítene? Előre is köszönöm.



2017. aug. 8. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha pont ekkora, akkor csak telenyomod valami hajbelövővel, és előre fésülöd. Nekem pár hónapja még ilyen volt, most már picit hosszabb.


Ha megnézed a képet, átlósan van neki előre fésülve. Így szemből a jobb oldalon van a választéka, és onnan jobbról-hátulról fésüli balra-előre. Utána én legalábbis ilyen volumen spray-t tettem bele, mert a többi cucc nehezítette a hajamat, attól meg ilyen szép tincses lett.


Pl.:

[link]

2017. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. aug. 9. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!