Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek rossz/furcsa ez a...

Szerintetek rossz/furcsa ez a haj?

Figyelt kérdés
Rövid állig érő, mivel rövidszálú a hajam és magas a homlokom; ezért borzalmasan áll a hosszú. Hullámos, ide oda tekereg, viszont anyám semmi kép se engedi vasaltatni. Emiatt elég retrósan néz ki, (plusz szoknyát is gyakran hordok, és sokat cikiznek). Szerintetek így gáz? 14L

2017. aug. 22. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, küldj képet.
2017. aug. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmi.

[link]

[link]

[link]


Viszont barna, de olyan képet nem találtam.

2017. aug. 23. 00:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vasald ki, úgy sokkal jobban állna. :D
2017. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyátalán nem rossz:)tényleg ne vasald, borzasztóan tönkreteszi, és sokáig fogsz szenvedni a visszaállításával..

ha változtatni szeretnéd, akkor talán vágasd rövidre - nagyon szexi és nőies tud lenni


vagy keresgélj utána, h milyen frizurák vannak ( [link]


[link]


[link] )

2017. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kerestem képeket rövid hajról és nagyon tettszenek. Köszi az ötletet! Majd megyek mostanában fodrászhoz és levágatom.
2017. aug. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!