Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtok izzadás gátlót?

Használtok izzadás gátlót?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 11:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, ma szabadságon vagyok, de vegyünk egy munkanapot, amikor nem. Reggel 7 körül indulok munkába, a metróig gyalogolok, felszállok, majd átszállok egy másikra, amiről aztán buszokra szállok át, és úgy jutok el a munkahelyemig. Hiába indulok el tisztán, illatosan, szárazan itthonról, mire a második metróról leszállok nem sokkal 8 óra előtt, hogy a buszokhoz sétáljak, már leizzadtam.
2017. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szag a lényeg.
2017. aug. 28. 12:25
 13/20 anonim ***** válasza:
Hagyjuk, látom, nem megy. Szép napot. :-)
2017. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Csak kánikulában. Nem vagyok annyira izzadós.
2017. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sok mozgástól nyilván lesz egy kis szaga az embernek, de ezen az izzadásgátló segít, nélküle még rosszabb. Aki meg azzal jön, hogy neki nincs rá szüksége, kérdezze meg inkább másoktól.
2017. aug. 28. 12:37
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyébként elsődleges izzadásgátló az ember szőre. Én egyszer levágtam a hónaljamon, és utána annyira izzadtam és olyan mérhetetlenül büdös voltam, hogy még az izzadásgátló se segített semmit. Többet nem vágom le, az tuti.
2017. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én használok golyós izzadásgátló dezodort, a spray-t nem szeretem, mert hivalkodó az illata és parfümöt sem jó vele együtt használni (parfümöt is használok).


viszont vannak olyan emberek, akik nem használnak izzadásgátlót, de szagtalanítanak. általában az alumínium gátolja az izzadást, ezek az emberek viszont leginkább alumíniummenteset vásárolnak, ami tehát szagtalanít, de az izzadást nem gátolja. egészségügyi okokból teszik ezt, hiszen az izzadásgátló dezodorokban rákkeltő anyagok is vannak, és ezek az emberek a természetesség hívei, életük más területén is ezt vallják (nincs köröm- és hajfestés, smink stb.). egyébként nem mindenki olyan izzadós, és a testszagot sok minden befolyásolhatja, például az étrend is.

én is szimpatizálok az alumíniummentes dezodorokkal (tehát az izzadásgátló elhagyásával), vásároltam is már ilyen deót, de nem tudtam megszokni és az életmódom miatt (én is metróról metróra szállok, buszozok nap mint nap) engem zavar az izzadás, pedig nem vagyok annyira izzadékony.

2017. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14 vagyok. A férjem mindig készségesen megmondja, ha büdös vagyok, ami nem gyakran fordul elő, szóval van visszajelzés :).
2017. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem izzadásgátlani kell, mert arra szüksége van a szervezetnek, hanem szagtalanítani. Erre teljesen jók az alumíniummentes dezodorok, amiktől semmi szaga nincs az embernek, de tud lélegezni a bőr is. Én télen-nyáron mindig befújom magam, mert a ember mindig izzad és annak van valamennyi szaga. Télen is le lehet izzadni nagykabátban, fûtött buszon.
2017. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, itthonra nem mindig ha lazulós napom van.
2017. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!