Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nem frissen mosott haj...

A nem frissen mosott haj valóban igénytelenség?

Figyelt kérdés

Gyerekként még úgy szoktattak hozzá, hogy hetente kétszer ideális hajat mosni, semmiképp sem naponta vagy heti négyszer.

Így viszont az esedékes mosás napján (este mosom) ugye már nem olyan szép, mint pl a mosás utáni napon.

Sokan ezt igénytelenségnek titulálták az oldalon, mert hogy lehet már nem frissen mosott hajjal emberek közé menni. Viszont egy derékig érő hajat kicsit időigényes megmosni, hajpakolást feltenni, majd megszárítani.


2017. aug. 31. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tapad össze a zsírtól, akkor semmi baj vele. A napi mosás viszont tönkre teszi a hajat és a fejbőrt is. Sok vegyszerről jobb nem beszélni.
2017. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zsíros,akkor nem
2017. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1, 22 éve mosom naponta a hajam, (vagy naponta többször is volt rá példa, amikor olyan minkahelyem volt ill edzésre jártam), hosszú, nem hajszárítózom, most épp szőkítem és festem is, semmi baja a hajamnak és a fejbőrömnek


Kérdező, a zsíros, koszos, büdös haj az igénytelen, ha a tiéd nem ilyen, akkor nem igénytelen

2017. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg amúgy erre találták ki a kontyot meg copfokat stb. Rengeteg hajstílus van, amivel nagyon jól el lehet fedni, hogyha kicsit már zsírosabb a hajad. Én is heti 2szer mosom (max 3 ha meleg van és izzadok vagy strandra megyek), mégsem vágták még a fejemhez, hogy igénytelen lenne.
2017. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!