Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Élesztő segít a problémás,...

Élesztő segít a problémás, zsíros bőrön, pattanásokon, mitesszereken? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Sok jót hallottam az élesztőről, pakolásként párszor használtam már, de belülről még nem. Ma megettem belőle 10 g-ot, el akarom kezdeni szedni hosszú távon is. Nektek mi a tapasztalatotok vele, segített? És ha igen, mennyi idő alatt?

#élesztő #pakolás #pattanás #mitesszer #zsíros bőr #evés #akne #élesztős arcpakolás #élesztő evés
2017. szept. 20. 18:54
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Nem.
2017. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, sokkal többet fogsz vele érni, mint a kísérletezgetéssel!
2017. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 évig próbálkoztam ilyen házipraktikákkal! Nem fog hatni hosszútávon, garantálom! Nekem annyira nem durva az arcom, de havonta egy-két nagyobb pattanás megjelenik, és nagyon kellemetlenül érzem magam ilyenkor emberek között! Voltam bőrgyógyásznál, most roaccutan kúrán vagyok, remélhetőleg a pattanások márcsak rossz emlékek lesznek pár hónap múlva!
2017. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a Roaccutan biztos segíteni fog, de én semmiféleképpen nem szeretnék ilyen erős gyógyszereket szedni... Sőt biztos, hogy nekem nem is írnák fel ezt a gyógyszert. Én nagyon jókat olvastam az élesztőről, bizakodok, remélem segíteni fog :)
2017. szept. 23. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valakinek már roacuttant írnak fel ott nem csak 1-2 pattanás van, okkal adják ki.
2019. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!