Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mikor múltak el a...

Nektek mikor múltak el a pattanásaitok?

Figyelt kérdés

Már kicsit több mint 2 ève küzdök ezzel ès kiváncsi vagyok mikor lesz már vège ennek a korszaknak mert már nagyon elegem van..persze tudom hogy van akinek mèg felnőtkorában is vannak ilyen problèmái, de szerintem (legalábbis remèlem) nekem ez csak tipikus kamaszkori kirügyezès. Ès tudom hogy ez mindenkinèl változó es valaki megússza annyival hogy egy èven át kijön 3 pattanás az arcán ès vege. Ezèrt inkább azokra lennèk kiváncsi akik egy kicsit jobban megszenvedtek ezzel. Mennyi idő/èv után múltak el a pattanások? Jövőre gimibe megyek ès nagyon szeretnèm ha változna az arcom állapota ès remèlem van rá remèny hogy vègre vège legyen ennek..köszi a válaszokat:)

14/l



2017. okt. 14. 17:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
Lassan 22 leszek, és még mindig pattanásos vagyok sajnos, 12-13 évesen elég durván kezdődtek nőni a pattanásaimat, állandóan azzal nyugtattak, hogy 18 éves koromra elfog múlni, hát nem múlt. De ez emberfüggő, ismerek olyat aki 30 felett van és még mindig olyan pattanásos mint egy tini. Bőrgyógyászhoz is jártam 15 évesen, kaptam gyógyszert, és több mint 1 évig csodálatos volt a bőröm, de utána le kellett állnom a gyógyszerrel, és újra kezdtek kijönni, de már nem olyan intenzíven, majd 18 évesen fogamzásgátlót írtak fel nekem, többek között azért, mert ez segít abban, hogy ne legyek olyan pattanásos, mai napig szedem, de ettől függetlenül minden héten jön ki legalább egy pattanás.
2017. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Heti 1 szolizas nyáron csak napozás....a borom hibátlan.
2017. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!