Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan győzzem meg anyámat...

Hogyan győzzem meg anyámat hogy megengedje hogy ombre-ra fessem a hajam?

Figyelt kérdés

Azt megértem hogy az egészet nem engedi de csak a végét szeretném kiszőkíteni, mert olyan unalmasnak tartom a barna hajszínt és sokan mondták már hogy jól állna és énis szeretném csak az a bibi hogy anya még ezt sem engedi. És ha még suttyomban elmennék fodrászhoz azt se csínálná meg mert anya barátnője és tudja hogy anya semmi ilyesmit nem enged(más fodrászhoz nem megyek mert ő annyira jól megcsínálja mindig a hajam és hozzá szoktam) és szerintem ez egy vicc a koromhoz képest mert már lassan 18 éves vagyok de semmit nem enged meg (pl: még azt se engedi hogy este elmenjek a barátaimmal mert nekem 8-ra már otthon kell lennem egy izléses tetoválást szeretnék(egy kis virágot a fülem mögé) azt se engedi :/....(hozzáteszem apám engedi ezeket de anya kinyírná ha az ő engedélye nélkül ezt megcsinálnám)😂

17/l problémáira keres megoldást



2017. okt. 28. 13:35
 1/2 A kérdező kommentje:

kb ilyen most a hajam

[link]

és ilyesmire szeretném

[link] (bár nem ennyire inkább csak az államig)

2017. okt. 28. 13:38
 2/2 anonim válasza:

Én az ombre hajat nem tartom szépnek egyáltalán ,akkor már melíroztasd vagy fesd be az egészet. :)

Tetoválást meg csináltatsz 18 évesen.

18/f

2017. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!