Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet olyan szép,...

Mitől lehet olyan szép, egészséges hajad, mint a nőké?

Figyelt kérdés
Nagyon sok videót láttam már, hogy milyen tippeket mondanak erre, de a legtöbben a sampon és a balzsam szerepelt. Na most én nyomta ezeket már egy ideje, de még sem volt szép, egészséges hajam, tehát nem is értem. Ettől biztos több dolog is van, ami meghatározhatja a hajad kinézetét. Lehetséges, hogy ezek csak ilyen mindennapi dolgok, de még sem tudunk róla. Mit csinálnak a nők (/csináltok), hogy olyan egészséges, szép a hajuk (/hajatok)?

2017. nov. 18. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát amit én csinálok, az hogy megmosom és balzsamozom. mostanában balzsam helyett pakolást használok. érdekes hogy rá van írva, hogy ne minden hajmosásnál, hanem heti 2-3-szor használjam, dehát ennyiszer is mosok hajat kb egy héten. :D na mindegy. szóval én pakolást használnék a helyedben.

van hogy hajvitamint is szedek, az is szokott segíteni. pl a sima dm-es.

aztán a töredezett végeket tényleg le kell vágni.

argánolaj is jó, én használtam egy időben, de aztán lusta lettem. én csak simán rákentem natúran a hajamra, hagytam pár órát, aztán megmostam. ha neked töredezésre hajlamos a hajad, meg nem olyan erős, akkor érdemes lehet használnod. mondjuk hetente egyszer.

ja és a hajvégápoló még az, amit mindig használok. vizesen, szárazon, mindenhogy rákenem. de ebből se túl sokat, mert akkor zsíros lesz a haj.

2017. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kallos hair-pro tox termékcsalád
2017. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2017. nov. 19. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!