Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy Remington S3500...

Vettem egy Remington S3500 hajvasalót és beállitottam hogy 150 fokon vasaljon, de úgy érzem nagyon forró égeti a kezem ha hozzáérek a hajamhoz miután végigmentem rajta, ez mitől lehetséges? Többi lent.

Figyelt kérdés
eddig olcsóbb hajvasalóm volt az 200 fokon vasalt és nem éreztem ennyire forrónak, szerintem nem kéne 150 fokon ennyire forrónak lennie
2017. nov. 24. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Én 210 fokon vasalom a hajam, ha hozzáérek az is forró.
2017. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint a hajamhoz érek hozzá.
2017. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy 230 fok a legmagasabb, azt ki se merem próbálni, ha már a 150 ennyire forró, az a baj ha vissza is viszem nem tudom mit tudnak csinálni, azt mondják hogy ilyennek kell lennie
2017. nov. 25. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát de lehet hogy túl melegszik és kicserélik. Persze a 150 fok is forró, de ez is olyan hogy kinek mi. Bár nem tudom nekem a hajvasalómon a 150 fok csak meleg és nem forró. Én visszavinném.
2017. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!