Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetseges hogy inerta 20mg...

Lehetseges hogy inerta 20mg gyogyszerbol napi kettot keljen szednem?

Figyelt kérdés
Annyira szarnak azert nem ereztem a borom, bar sajat magamhoz kepest az utobbi fel evben igen. Viszont utana olvasgattam es mindenhol napi egy szemet olvastam azoknal akik szedtek ezt. 54 kg vagyok. Ami meg furcsa hogy az orvosi ellatasos lapomra napi ketto van, a recepten napi egy. A bordoki aszisztense eleg szorakozott volt par reveptet kidobtak amit nyomtattak volna nekem mrrt rosszul irta, viszont eddig nem tulajdonitottam neki nagy ugyet es szedtem kettesevel, viszont igy neten utanaolvasgatva elbizonytalanodtam. Egy hete szedem, hetfon meg felhivhatom hogy melyik adagolas jo vagy hulyenek nez majd?
2017. okt. 27. 15:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!