Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid haj és sapka? Tippek?

Rövid haj és sapka? Tippek?

Figyelt kérdés

Rövid hajam van, kócos pixie-féle, úgy néz ki jól, ha rendesen fel van tornyozva.

Sajnos érzékenyek a hidegre a füleim, így kénytelen vagyok jó meleg sapkát húzni... na gondolom nem kell mondanom, hogy hogy nézek ki, miután levettem :D A szopott gombóc effekt beüt rendesen.

Általában ki tudom védeni annyival a dolgot, hogy nem veszem le a sapit ha nem muszáj, de ez se jó megoldás hosszú távon, pláne ha bankba kell mennem, na onnan sorozatosan kinéznek és meg is értem.

Lenne valakinek valami jó tippje?


2017. nov. 29. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg sima fulmelegito sapi helyett?:)
2017. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hordok sapkát. Vannak lazább kötésűek, amik nem nyomják úgy le a hajat, illetve svájci sapka és kalap szerűsége, amik lazábbak. Amúgy, ha beérek a munkahelyre, bemegyek a mosdóba és vizes kézzel kicsit meghúzgálom a hajam, viszonylag helyreáll.
2017. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!