Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fessem megint vagy inkább le...

Fessem megint vagy inkább le kéne vágni?

Figyelt kérdés

Előzmények:

egy hónapja fodrász festette-vágta a hajam(eredetileg mogyoróbarna, sötétszőke)aranyszőkés rézvörös lett, de este rámentem bolti estékkel 7.4 mert egyenetlen volt.

koptattam c-vitaminnal, 1x ColourB4-ral kezeltem kb 1 hete

szeretném az eredeti színemet visszakapni

most ez a szín+1-1,5 cm lenövés

[link]


kis kitérő:

szilveszterkor nagyon jól kell kinéznem. és vagy vágatok ebből egy nagyon rövidet(a macsaknő-fazon anno jól állt)

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. nov. 30. 11:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha Natalie Portman a minta, akkor ha most letolatod 3 millisre (mint ő a filmben), kb. így nő meg szilveszterig ;) egyébként nem lehet bonyolult, biztos megcsinálják bármelyik fodrászatban.
2017. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Pénteken sort kerítek rá :)
2017. dec. 6. 00:18
 13/23 anonim ***** válasza:
Jól hangzik... mesélj majd utána, milyen lett :)
2017. dec. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetszik nagyon !!! nagyon irigylem a bátorságodat ha nekem is lenne mindenképp ezt tenném én is. Hajrá !
2017. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Itt vagyok!

Ha bárki kíváncsi rá, így néz ki a 3mm-es hajzat :D

[link]

2017. dec. 8. 17:50
 16/23 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lett!! Nem bántad meg ?
2017. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, valami eszméletlen szexin áll neked :) szerintem ne is hagyd ennél hosszabbra megnőni :)
2017. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem bántam meg, úgy gondolom, ez volt a jobb döntés. Tény, hogy tudni kell viselni :D megosztó az eddigi reakciókat figyelve.
2017. dec. 9. 13:26
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Látszik a fejformádon is, hogy abszolút jó választás ez neked :) a negatív reakciókkal ne foglalkozz, erre rosszat csak az mondhat, aki elvből görcsösen ragaszkodik ahhoz, hogy egy nőnek legyen hosszú haja (bár nem tudom, előtte mennyire volt hosszú). Én imádom, ha egy lány bevállal egy ilyen merész hajviseletet. :)
2017. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hogy tetszik az új stílus azóta? Vissza fogod nyíratni most már mindig ekkorára? :)
2017. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!