Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztéshez ricinusolaj?

Hajnövesztéshez ricinusolaj?

Figyelt kérdés
Hajnövesztéshez valaki használt már innen ricinusolajat? Hogy kell használni? Nem nehéz kimosni a hajból? Használ?
2017. dec. 11. 18:13
 1/6 anonim válasza:
én csak párszor használtam, mert kicsit macerás. csak a hajtövedre kell tenni és masszírozd bele. hagyd fent pár órát, 2-3 szerintem elég, vagy akár aludhatsz is úgy. utána kétszeri hajmosással kijön. amúgy én inkább a szempillámra szoktam tenni és tényleg használ
2017. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2017. dec. 12. 20:20
 3/6 anonim válasza:

Nekem egyáltalán nem használt.

Melegítsd fel az olajat és úgy maszírozd bele a fejbőrödbe, de rakhatsz az egész hosszra is. Hagyd állni 2-3 órát vagy akár egész este. A kimosás valami rémálom....3-4x is meg kellett msonom a hajam, mire kijött belőle...így hogy nem is használt csak pazaroltam vele az időmet.

2017. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uh akkor ezt meg atgondolom
2017. dec. 14. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:

nem atgondolni kell, hanem kiprobalni

van akinek hasznal van akinek nem, attol meg neked lehet hogy jo eredmenyeid lesznek


en a szemoldokomre kenem es egy picit a hajam tovere is (ami a homlokreszen van)

a szemoldokomon semmi valtozas de a homlokomnal kezdenek kis babahajak noni

este kenem be es azzal alszok, reggel meg zuhany

2017. dec. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút hatásos. Mivel nehéz kimosni, érdemes keverni tojással. Úgy sokkal jobban kijön mosáskor.
2018. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!