Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fessem be a sárga (! )...

Mivel fessem be a sárga (! ) hajamat szőkítés után hogy fehér (hamvas) legyen? Nagyon csúnya.

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek.

Hamvas szőke,fehéres hajat szerettem volna,de ehelyett világos-sárgás szőke árnyalatot kaptam!Loreal colorista bleachet használtam+schwarzkopf color naturals 111-et.

Mit csináljak?


2017. dec. 12. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
fodrász
2017. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb először csak egy tincset fess be, aztán meglátod, jól mutatna-e a teljes hajadon.

Én ezt nem értem, barna hajú vagyok, és mikor elkezdtem festeni szintén barnára az ősz hajszálak miatt, akkor is végeztem tincspróbát. Ma már tudom, hogy felesleges volt, de akkor aggódtam még egy barna árnyalat miatt is, hiszen előtte sosem festettem a hajam, és a világért sem kockáztattam volna, hogy az egész fejem egy nem kívánt árnyalatban pompázzon.

2017. dec. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szőkítés vagy vörös árnyalatoknál mindnél fokozott a kockázat, hogy nem fog tetszeni, ezért kell először csak egy-két tincsen kipróbálni.
2017. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Ezért kellene a szőke festést fodrászra bízni!!!
2017. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kallosnak van kb 400 forintért hamvasítőja, [link]


Ha sárga a hajad fehér nem lesz tőle, de kb egy fél fazék melegvízbe belerakod én kb 100 cseppet szoktam és a sárgás szőke hajamból fehéres szürke lesz. én nem mosom le mert így sokkal erősebb a hatása de lehet balzsamba is rakni, jó erős lila színe van vigyazz vele mert ha nem mosod le a kádat/kagylót rögtön be tudja fogni aka 20 mp alatt is

2017. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!