Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros és viszket arcbőröm, mitől?

Nikinemnikolett kérdése:

Piros és viszket arcbőröm, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 napja magától elkezdett viszketni az arcom,ki is pirult foltokban, aztán rá 5 percre el is múlt.

Ma megint, és gondoltam az Avon egyik bőrnyugtató krémjével bekenem, de elkezdett égni és most jobban kipirult. De megint rá 5 percre elmúlt, ez esetleg lehet allergia vagy ilyesmi. Orvossal sajnos nem tudom megnézetni, tapasztalat, tipp? Előre is köszi. 19/L



2017. dec. 13. 23:07
 1/3 anonim válasza:
Nekem az avonos arcra való termékei nem nagyon válnak be és kipattanásosodik tőle a bőröm.Szerintem neked is valami terméktől lehet ez a pirosság ,esetleg használtál valami új tusfürdőt,krémet vagy ilyesmi?
2017. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tusfürdő, lehet attól? Megszűnik magától majd?
2017. dec. 13. 23:42
 3/3 anonim válasza:
Az lehet,próbáld meg hogy nem használod 1-2 hétig,és ha nem jelentkeznek a piros foltok akkor az volt a bűnös :D
2017. dec. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!