Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha úgy borotválom, hogy...

Baj ha úgy borotválom, hogy nem élek még szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindig borotválom lent pedig még soha nem volt fiúm de nekem sokkal kényelmesebb igy, de mivel még nincs barátom arra is gondoltam ez csak pénz kidobás hiszen nem is látja senki.. A bőrőmnek nem lesz baja? 15l

2018. jan. 6. 21:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
Semmi baj nincs ezzel nagylány! 😁
2018. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a gáz, aki csak akkor törődik magával, ha van valakije.
2018. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha igényed van rá, csináld nyugodtan, ne függj attól, hogy látja-e bárki. Nem károsodik a bőröd (használj mindig éles borotvát, krémezd, radírozd), nem erősödik a szőröd, (a felnőtt férfiaknak a szakálluk akkoris megerősödne fiatal korukhoz képest, ha soha nem nyúlnának hozzá...hülye egy tévhit ez)

Ne sajnáld a pénzt arra, ami neked fontos! (amúgy sem hiszem, hogy nagyon drága lenne)

2018. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!