Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a miteszerekkel,...

Mit tehetek a miteszerekkel, pattanásokkal a dekoltázson és a háton?

Figyelt kérdés
Már kb egy éve ugyanaz a problémám. Tele van a hátam, de legjobban a dekoltázsom miteszerekkel és pattanásokkal. Borzalmas, hogy minden pólóban, ha kicsit is előre dőlök látszanak azok az undorító piros pöttyök... Nagyon, nagyon zavar, és a barátaim között, és a lány osztálytársaim közül is csak nekem ilyen csúnya a dekoltázsom. Nem tudok felvenni egy normális pólót sem, már sírhatnékom van... Undorítóak.. Kérlek benneteket segítsetek, hogy mit csináljak velük vagy, hogy ti hogyan mulasztottátok el. Köszönöm előre is!

2018. jan. 25. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha tini, ez a probléma pár éven belül el fog múlni. Nekem 18 éves korom után nyomtalanul eltűntek a pattanások, pedig előtte nagyon csúnya volt a bőröm, főleg a hátamon. Tiniként nekem két dolog működött, bár tudom hogy nem egészséges, ez a napozás és a szoli. Ha nem viszed túlzásba, akkor annyira nem káros szerintem.
2018. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 vagyok, de el szeretném múlasztani nem addig várni, hogy magától elmúljon, ha egyáltalán el fog múlni
2018. jan. 25. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Kommentelő...végig olvasod s ordít a válasz, hogy egy fiatal tini.


Mi az a "minden" amit kipróbáltál?...

Vacak marketinges termékek, amik mindenhol ott vannak?


Serdülő korban megszokott, az már más kinek mennyire és hol jön ki.


A pia stb pénzt dobjad oda egy rendes kozmetikusnak, az se fogja megszüntetni, de javít rajta.

Nekem pl 22éves koromig voltak patik arcon, mellkason, váll/lapocka fele.


Mostanra teljesen tiszta a bőröm.


Azt elárulom: Figyelj oda az alkatodra inkább, feszesítsed a tested edzéssel, az sokkal szembe tűnő egy srác számára is.


Rólam mai napig azt hiszik komoly edzést csinálok, pedig kb fél óra/nap. Az embereknek vonza a szemét egy jó alkat, még ha van is pattanása ;)


Dekoltázs...amúgy se kell sokat mutogatni. Akinek van alakja az egy karcsú garbóban is szép :) sok takarással.


Nyáron kicsit rá napozol s oké is vagy.


Ja és ne akard elfedni sminkkel, mert csak betömíti a pólusokat s ront a helyzeteden. Szedesd s tisztíttasd ki.

2018. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!