Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csibesárga helyett hidegszőke...

Csibesárga helyett hidegszőke hajat szeretnék hogyan lehetséges otthon?

Figyelt kérdés
Pár hónapja fodrásszal festettem a hajam szép világos szőke lett ( [link] ilyesmi)Most a tövét magamnak csináltam a fodrász ajánlásával festés előtt szőkítettem 3-as oxi+szőkítőpor 10percig hagytam hatni majd festék a syoss egyik hamvas szőkéjével,viszont a töve így is sárga...Olvastam már hamvasító samponról,cseppről defélek hogy a szőke részeket lilásra fogná be míg a sárgával nem kezdene semmit.Máshol újrafestést javasolnak,de nem tudom segíthet-e?!

2018. febr. 3. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
A hamvasító pont a sárgát tünteti el.
2018. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen az eredeti színed? Nem is értem miért 3-as oxit ajánlott a fodrász, azt festéshez szokták használni mert gyenge. Minimum 6-ossal kéne szívni. Szerintem mégegyszer lekéne szívni a tövét
2018. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sötétszőke az alap hajszínem.:/
2018. febr. 3. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Palette A10
2018. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én hamvasító folyadékot használtam amikor szőke volt a hajam, ha sokat nyomsz rá tényleg lila lesz, de nem kell emiatt kétségbeesni, egy mosással kijön belőle.
2018. febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Leszivatas utan ra kellett volna festeni festekkel es akkor nem lenne sarga.

Onmagaban a szokitopor+hidrogenezes mindig sargat fog eredmenyezni, ez csak szivatas, utana kell kovetnie a festesnek.

2018. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"majd festék a syoss egyik hamvas szőkéjével"

Tehát ráfestettem a festéket és mégis sárga lett a végeredmény.

2018. febr. 12. 03:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, felreertelmeztem a leirasod. Akkor viszont a syoss festekkel lehet a gond, a drogerias festekek sok esetben sarga szint eredmenyeznek, hiaba van rairva, hogy hamvas. Erdemesebb fodraszkellekes festekkel probalkozni. En az alfaparf platina szokejet hasznalom+keverek hozza a 11.21 hamvas szokebol es igy nekem nem sarga. Probald ki. Fesd at ujra, utana jonak kell lennie.
2018. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbálom akkor az Alfaparf festékeket.
2018. febr. 13. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!