Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne extrém hajam...

Hogyan lehetne extrém hajam szőkítés nélkül?

Figyelt kérdés

Festett sötétbarna hajam van, szőkítőporral nem akarom kiszőkítetni mert így is kissé töredezett.

Felnyíratni oldalt nem szeretném.

Mivel tehetném extrémmé?



2018. febr. 12. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Muszáj szőkíteni,ha világosabb,tisztább árnyalatot akarsz. Meg lehet oldani anélkül is hogy kárt tegyen a hajadban,ha profi kezekre bízod.

Sötét hajba hiába tennél színt,alig látszana. Esetleg annyit birsz,hogy valami nagyon sötét kéket,vagy lilát ráfestesz,de nagy valószínűséggel csak sötét barna vagy fekete lesz lilás árnyalatokkal.

2018. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha festésre gondolsz, akkor semmit. Minden élénk színhez (kék, lila, stb.) le kell szívatni előtte, akkor is, ha sötét szín.

Szerintem kiegészítőkkel tudod feldobni, akár színes póthajtincsek (kivehető, nem hajhosszabbítás), akár szalag, fonal belefonása. Vagy érdekes feltűzött, tupírozott, fonott kreációkkal. Vagy hajfestő spray-vel érdemes próbálkozni, de ez csak egy-egy alkalomra jó, és mindent megfog :D

2018. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még ötletek! :)
2018. febr. 12. 16:13
 4/6 Metionin ***** válasza:
Színeket sehogy de keresgélj különleges frizurákat, fonásokat. Pl. van olyan ami ilyen kamu punk haj, kétoldalt befonod parkettába, felül meg megmarad, nekem az nagyon tetszik.
2018. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a festés kizárt marad az amit én szoktam : Szines pothaj!,felcsatolhato :)
2018. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legépelteted tüsire / kopaszra, az is elég extrém pl. Lehet olyan is akár, hogy félcentis tüsi hajba mintákat nyíratsz. Bár ha jól értem, nem ilyesmire gondolsz... mindenesetre nekem nagyon bejönnek ezek :)
2018. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!