Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak én gondolom, h ebben a...

Csak én gondolom, h ebben a kategóriában is egyre több a semmitmondó, sötét kérdés?

Figyelt kérdés
Nem kötekedésből teszem fel a kérdést, de úgy veszem észre, h vannak emberek akik olyannyira sötét, agyatlan kérdéseket tesznek fel, h csak kikerekedett szemmel nézek. És ahelyett, h azért nézzem a kategóriát, h valami értelmes kérdéseket olvassak, 50x felteszik ugyanazt a fárasztó kérdést... "Hogyan fogyjak le 1 nap alatt 10-20-30kg-ot?, Ha agyonzabálom magam, akkor miért hízok?, Ha napi 100kcal eszek, akkor mennyit fogyhatok?" és hasonló buta kérdések... Lehet, h megbántok embereket és nem kellene más kérdésén ítélkeznem, de nem unalmas? Régebben tényleg érdekességeket olvastam itt, de mára már akkor jövök fel ha a rossz kedvemet szeretném feldobni..
2017. nov. 19. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ue volt régebben is.. sőt mostanában kicsit jobb is a helyzet.
2017. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ink a hzzáállás változott meg.. pl régebben a 90 napost is pártolták , ma meg ink lebeszélnek róla.
2017. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilván attól is van hogy sok az unatkozó hülyegyerek.

De ez minden kategóriába meg van.

Naponta százan felteszik, hogy milyen telefont vegyek.

Milyen autót vegyek.

Meg az amikor : lányok ekkora meg akkora f..z nektek jó.

Ezt álmodtam , mit jelent.


Az az igazság hogy a szemetet össze fújja a szél.

2017. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább terjed a sötétség.
2017. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hmmm, pedig amikor én elkezdtem nézegetni ezt a kategóriát akkor tényleg annyi "normális" kérdés volt fent, ami még nekem is hasznos volt, de most... Csak ezek a hogyan fogyjak le 2 nap alatt szindrómák stb. Igen, tudom, h miden kategóriában van "szemét", viszont nem tudom megérteni, h képes néhány ember olyan kérdést feltenni, amit szerintem maguktól is tudnak, h már a kérdés is siralmas :D
2017. nov. 19. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Más kategóriákban is vannak ilyenek, pl. könyveknél volt olyan, hogy ki írta a Bura alatt című könyvet.


Nyár elején és végén, ill. Karácsony után a legrosszabb a helyzet, mert akkor jelennek meg a "hirtelen akarok álomalakot" emberkék.

2017. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!