Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek van esetleg valami...

Valakinek van esetleg valami ötlete, mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vásároltam új hajvasalót és hajkreppelőt (mindkettő kerámia bevonatú, soha nem volt problémám vele, ezelőtt is ilyet használtam). Soha nem festettem a hajamat, fiatal vagyok - nem őszülök (bár nem feltétlen passzol össze a két dolog) - és hajtípusomhoz megfelelő hőfokon használom a termékeket, viszont, ha nem tapasztalnám, én is hülyének nézném, aki ilyet állít, de mióta használom őket, ősz- jobban mondva színtelen- hajszálak jelentek meg a hajamban. Furcsa mód, vannak olyan hajszálak, melyeknek csak a hajtöve ilyen, van, amelyiknek csak a vége. Elég érdekes. Nem hinném, hogy létezik olyan, hogy kiszívná a hajam színét, de akkor mi lehet ez? Szériahibás termékek lennének?
2018. febr. 17. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, eltöredezett a hajad. Használhatsz bármit, a hajad károsdoni fog egy idő után a hajvasalótól meg ahol hőnek van kitéve.
2018. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nincs eltöredezve a hajam, ezt fodrász is megerősítette nemrég (ha ez számít valamit), én is így látom, sosem volt vele gondom. Viszont egy régebbi fodrászom úgy, hogy nem is kértem, a hosszú, egyenletes hajamat úgy végig ritkította, hogy azóta szénakazal hatású, nem tudok vele mit kezdeni, ezért vasalom. A ritkítás után, mivel nem maradt 2 egyforma hosszú hajszál sem, a sok súrlódás biztos nem tett jót neki. A kérdésben feltett probléma az új hajvasaló és kreppelő használata után lépett csak fel (kétszer használtam eddig.
2018. febr. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!