12 évesen BB krém?

Figyelt kérdés
Szóval 12 éves vagyok. Néha 2-3 pattanás kijön a homlokomon olyankor szererném bekenni az arcom vele. Elfedi a BB krém a pár piros pattanásokat? Nem irtitálja a bőrt és nem lesz több pattanásom?

2018. febr. 21. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű BB krém nem irritál vagy okoz további pattanást, de ha csak pár pöttyről van szó inkább korrektort javasolnék. Erősebb a fedése, jobban eltűnteti a pattanásokat, míg a BB krém inkább akkor hasznos ha nincs kimondottan bőrhibád csak egységesebb bőrszínt szeretnél. Szerintem elég egy kevés korrektort meg púder rá, hogy fixáld, nem kell az egész arcod lekenni.
2018. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkabb korrektor kene a problemadra, a BB krem mas borhibak elfedesere lett inkabb kitalalva.:) Catrice Camouflage folyekony korrektorat tudom ajanlani, sokat probaltam mar es ez volt eddig szamomra a leghatasosabb, plusz olcso is!
2018. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek az avon korrektorokról?
2018. febr. 22. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb. Catricet vedd, jok az erteklesek rola
2018. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyukámnak az avon termékek beváltak.
2018. febr. 22. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki, én nem igazán szeretem az avonos termékeket, Catrica korrektora tényleg nagyon jó de pattanásokra inkább a tégelyest használom, a tubusos folyékony korrekt csak a szemem alá szoktam. De kinek mi válik be, annyira nem drága az avon, ha neked az szimpi próbáld ki. Ha meg mégse jön be van még egy csomó más márka, essence korrektorát is dicsérni szokták ami hasonló árban van.
2018. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az avon bb krémet. Nekem bevált és avon korrektorom is van a kettő együtt teljesen eltünteti a pattanásokat!
2018. márc. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!