Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Anya nem...

Mit csináljak? Anya nem engedi, hogy szőrtelenítsek, az egész nyaram el lesz rontva

Figyelt kérdés

Hétvégén is az egyik barátnőm elhívott a strandra, meg meghívott néhány helyes srácot is, akik majd velünk szórakoznak. Naaaagyon szőrös vagyok (de tényleg) mindenhol és tutira leégetném magamat előttük. Anyám azt mondta, hogy a szőrtelenítés akárhogy még nagyon korai, mert még csak 13 éves vagyok:((( Persze, ő könnyen dumál: nem tartozik a szőrös fajták közé, és nem ad magára, mert hát ˝minek, semmi értelme˝ hát mondhatomm... úgyis néz ki.

Na de én most mit csináljak, így az egész nyaram el lesz rontva. :( Gondoltam arra is, hogy titokban, de biztosan észrevenné. Hogyan győzzem meg, mit csináljak? nem egyszerű meggyőzni, már így is annyit hisztiztem, sírtam meg kérleltem őt...


2010. jún. 8. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél borotvát gyantát krémet vagy valamit menny át a barátnődhöz és szörteleníts le! Valóban nem szép látvány ha szőrösen strandolsz!
2010. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én leszedtem..anyu csak egyszer szúrt le miatta, de legalább a nyaram nem lett elszúrva..
2010. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hú, belegondolni is rossz, hogy utána, mit fogok kapni érte otthon...

De nem csak a strand miatt, hanem ha nem akarom, hogy utána a fél város erről beszéljen akkor muszáj

2010. jún. 8. 16:24
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyukám is ilyen volt. Én ezt csináltam:

hisztiztem egy sort, hogy milyen maradi, egész nyáron nem hordhatok szoknyát és nem tudok strandra menni. Ez nem hatotta meg.

Ettől még eborotváltam a lábam, és úgy mentem el strandra, hogy ne tudjon róla. Egész nyáron vékony hosszúnadrágokat hordtam, a családdal meg nem voltam hajlandó strandra menni, merthogy nem szőrteleníthetek. Azt amúgy se nagyon bántam :)

Nem tudta meg egyáltalán, mit tettem :)

Ha nem tudod emggyőzni, akkor neked is ezt javaslom, sajnos kifogtad azt a típusú anyukát, aki szerint aki ilyeneket csinál, az mind k**** gondolom...

2010. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel más véleménye, akár az egész városé? Ha neked szőrtelenül tetszik, akkor szőrteleníts. Anyukád majd megbékél, elvégre vissza nem tudja ragasztani. Ő még egy másik korosztályhoz tartozik, amelyik nem szőrtelenített egyáltalán, nehezen érti meg, hogy neked más az ízlésed.
2010. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja igen. Hát igazából a hónaljamat szeretném, mert az nagyon gáz.
2010. jún. 8. 16:26
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

én 11 évesen kezdtem. Anyukám azt mondta, hogy még nagyon korai meg ilyenek, de beleegyezett mert nem akarta, hogy emiatt szégyenkezzek.

Azt ajánlom neked, hogy szőrteleníts. ha neked úgy jó, akkor miért ne? anyudnak valahogy majd csak kimagyarázod. :)

2010. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
vhogy győzd meg mert sztem is nagyon gáz egy lánynál.
2010. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

én is 13 vagyok :)

2010. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
vagyis utolsó előtti. csak közbe írtak
2010. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!