Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Anya nem...

Mit csináljak? Anya nem engedi, hogy szőrtelenítsek, az egész nyaram el lesz rontva

Figyelt kérdés

Hétvégén is az egyik barátnőm elhívott a strandra, meg meghívott néhány helyes srácot is, akik majd velünk szórakoznak. Naaaagyon szőrös vagyok (de tényleg) mindenhol és tutira leégetném magamat előttük. Anyám azt mondta, hogy a szőrtelenítés akárhogy még nagyon korai, mert még csak 13 éves vagyok:((( Persze, ő könnyen dumál: nem tartozik a szőrös fajták közé, és nem ad magára, mert hát ˝minek, semmi értelme˝ hát mondhatomm... úgyis néz ki.

Na de én most mit csináljak, így az egész nyaram el lesz rontva. :( Gondoltam arra is, hogy titokban, de biztosan észrevenné. Hogyan győzzem meg, mit csináljak? nem egyszerű meggyőzni, már így is annyit hisztiztem, sírtam meg kérleltem őt...


2010. jún. 8. 16:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szőrteleníts titokban vagy egyszerűen közöld anyukáddal, hogy neked nem tetszik a szőrös test és így nem érzed jól magad. ez nem egy olyan dolog mint pl. a cigizés, nem káros, nem értem miért kell tiltani.
2010. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
am. szerinte a szőr valami rendkívül egéséges dolog
2010. jún. 8. 16:37
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

jaaaj... szerencsére az én anyám az elég fiatalos:D

neked azt tudom mondani, hogy egyszerűbb bocsánatot kérni mint engedélyt:D

2010. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne izgulj ezen. Vegyél egy borotvát és húzd le óvatosan fürdésnél, bár úgyse vágod meg magad.
2010. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

nem irigyellek, soha nem értettem az ilyen szülőket, szerintem beszélj vele, esetleg próbálkozhatnál azzal, hogy úgy érzed nagyon izzadsz és ha a hónaljad borotválnád akkor nem izzadnál meg ennyire, ha nem esztétikai indokkal állsz elő talán hatna nem?


19L

2010. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

én 12 évesen keztem el mindohol borotválkozni.:) Idegesített főleg odalenn. Meg már akkor a honomalja is kezdett pejhezni.:D

Most minden 2. héten megyek gyantáztatni. sokkal tartósabb.:)

2010. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám nekem sem nagyon szerette volna. Ráhagytam, és azt gondoltam hogy nem kell tudnia róla hogy én mit csinálok magammal. És elkezdtem szőrteleníteni. Aztán beletörődött, hogy jó csak akkor már ne borotvát használjak. És igaz hogy nehezen de így tettekkel végülis ő is megértette hogy én így érzem magam szabadnak meg jól. :D

ugyhogy szerintem vágj bele.:DD

2010. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%

bírom ezt...

anyu nemengedi hogy sminkeljek, igaz hogycsak 9 éves vagyok egysszerűen aztmondja még korai pedig már leszoptam 3 srácot az oviban már érett lány vagyok...

ne rinyálj csapd le a kutyát onnan és kész, bár többet nemis engednék énse...

2010. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Ezt a kérdést én tettem fel, kb 2 hónapja: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


Olvasd el, hátha találsz pár hasznos tanácsot, mert nekem sikerült anyut rávennem :)

Esetleg mutasd meg neki az én kérdésemet, ha a tiedet szégyellnéd megmutatni :) Én nem mutattam meg, de felajánlottam neki, hogy ha akarja megnézi, hogy mindenki nekem adott igazat =)


13/L

2010. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én (mint sok mást) nem jelentettem be, csak megtettem, és végülis nem muszály kiszúrni.
2010. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!