Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha nagyon szőrös a...

Mit tegyek ha nagyon szőrös a hasam?

Figyelt kérdés
Majdnem a mellemig látszanak,de leginkább a köldököm vonalában és a fenekemen is. Nyáron strandra sem szeretek járni, mert ha vizes még jobban látszik. Leborotválni nem szeretném mert azt hallottam, hogy még erősebb lesz. Hallottam ilyen szőkítő festésről amit a kozmetikus csinál. Az jó megoldás lenne?
2018. febr. 24. 12:39
 1/5 anonim válasza:
Borotválni tényleg ne kezdj neki én is hasonló cipőben járok és megjártam vele mert kierősödött. Próbáld meg gyantázni vagy ha nagyobb a tűrőképességed akkor epilálni. A szőkítés se jó megoldás mert fényben az is ugyanúgy látszik főleg ha lebarnulsz nyáron.
2018. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban azt kéne kiderítened, hogy nem lehet-e hogy hormonproblémáid vannak? Mert a túlzott szőrösödés hátterében bizony ennek a lehetősége is fennáll. Ha igen, azt gyógyszerrel tudják kezelni.

Egyébként tényleg inkább gyanta, borotva csak más helyekre jó.

2018. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én borotválom ha erősödik,ha nem.
2018. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szőrös,de én ha jó idő lesz le fogom borotválni.
2018. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szőkítéstől "világítani" fognak a szőrszálaid uh azt nem ajánlom. Érdemesebb gyantáztatni. Ha nagyon sőtét/erős/sűrű, akkor IPL vagy lézer.

(És nem a borotva nem erősíti a szőrt csak gyorsabban nő vissza.)

2018. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!