Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a világos hajamat szokitem...

Ha a világos hajamat szokitem nagyon fog törni?

Figyelt kérdés
Szóval alapból szökés barna hajam van, alul sötétebb lefelé egyre szőkébb (néhányan azt hiszik festett de nem😂😂) és egy kicsit ki szeretném szőkiteni. Szerintetek ez után nagyon fog törni? Fodrásznál csináltatnám

2018. márc. 2. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírást csak gyorsan írtam, meg telorol és nem szeretek ekezetet hasznalni😂
2018. márc. 2. 20:11
 2/6 anonim ***** válasza:
A szőkítés minden hajat roncsol, de szerintem egy eleve vilagosabb hajszinnel rendelkezo lanynak kevesbe roncsolja a hajat, legalabbis en azt latom az ismeroseim koreben. Vilagosabb hajat alacsonyabb %-ú oxi-val kell leszívni, mint pl. egy festett sotetet.
2018. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam:) de amúgy egészséges hajam van, es ha utanna balzsamozsom heti kétszer, rakok rá olajat akkor helyrejon nem?
2018. márc. 2. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
A töredezett részek nem jönnek helyre semmitől, csak a hajvágás segít rajta. A szőkítő miatt elszáradt részeket meg lehet kezelni különféle hajápolókkal, balzsamokkal. Nekem a Schwarzkopf Caviar balzsama sokat segített szőkítés után.
2018. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem fodrasz szokitette es tokeletes, talan jobb is, mint volt.. mondjuk vagattam is belole. Ha apolod utanna rendesen akkor szerintem nem lesz gondod, de persze hajtol fugg
2018. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Világos hajnál nem töri annyira!
2018. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!