Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez csak számomra teljesen...

Ez csak számomra teljesen értelmetlen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Az a problémám,hogy minden évben (eddig mindig így volt) kb olyan márciustól elkezdek nagyon pattanásosodni,és ez tart egészen olyan szeptember végéig. Na most a közte lévő hónapokat konkrétan végigszenvedem,és undorodom az arcomtól. Gondoltam arra hogy lehet a melegtől,de már most tiszta ragya a fejem és még nem is volt olyan meleg. Van akinek volt hasonló? Ez mitől lehet és mitől múlhatna el? Egyébként eddig ,mármint szeptember után egész szép volt az arcom,de most megint kezdődik ez a rémálom...

2018. márc. 3. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez időszakos, akkor csak valamilyen allergiára tudok gondolni. Mondjuk allergia esetén kiütéseknél sok esetben ételallergiára lehet gyanakodni.
2018. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Minden évben, amikor el kezd meleg lenni a pattanásaim száma megszázszorosodik. És ez kb tél közepén múlik el. Imádom a nyarat, de e miatt nagyon nem várom, mert annyira rosszul érzem magam. Trükköket nem tudok, mert nekem eddig semmi sem vált be:/
2018. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!