Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos hát - kozmetikai...

Pattanásos hát - kozmetikai kezelés után?

Figyelt kérdés

Pattanásos a hátam. Tudom, undorító. Nem is járok strandra meg ilyen helyekre, és zártabb ruhákat hordok.

Ami segít az pl a fogamzásgátló. A bőrgyógyász írta fel. Évekig szedtem de abbahagytam mert híztam tőle és nem akarok hosszú éveken át gyógyszert szedni.

Most kozmetikushoz fogok járni kezelésre. Már nem olyan csúnya mint régen volt, de még most sem az igazi, mindig kijön 1-2 új.

Gondoltam még hámlasztásra és bioptron lámpára.

Valakinek tapasztalat esetleg, segítettek ezek a dolgok, szebb lett tőle a bőr, ápoltabb?


2018. márc. 5. 17:55
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem a teafaolaj vált be a leginkább már az első pár használat után sokkal szebb lett a hátam. A hegek szépen begyógyultak ugyanúgy ahogy a különböző gyulladt sebek is.
2018. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
heti 2x bőrradír, rengeteg víz, zöldségek
2018. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!