Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használtok a hajatokra...

Mit használtok a hajatokra hogy szép egészséges legyen, és ne kócolódjon? Amitől kezelhetővé válik?

Figyelt kérdés
Már sok hajolajat próbáltam, de nagy változást nem láttamm, meg most vettem haj vaxot is hogy ne szálljon a hajam meg kócolódjon de attól meg zsirosodik, valami ötlet amitől megmarad a tartása és nem száritja?
2018. márc. 9. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Viccen kívül: borotvát. Nincs is baj vele.

Rendkívül zsíros volt annak idején, és elegem lett belőle.

2018. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok, nem borotválom le a hajam
2018. márc. 9. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Jó, úgy már mindjárt más.

Bár vannak mostanában lányok, akik leborotválják, vagy legalábbis igen rövidre nyírják a hajukat.

2018. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Használj rá ilyen hidratáló hajpakolásokat, nekem azok tökre bejöttek.
2018. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem fenékig érő extrán dús és vastagszálú hajam van, szóval igencsak hajlamos a kócolódásra. Rengeteg mindent kipróbáltam, és nekem legjobban a szűz kókuszolaj és az argánolaj vált be, a következőképpen:

1. a kókuszolajat hajmosás előtt használom, jól bekenem vele a hajam, és rajta hagyom pár órát

2. Az argánolajat pedig mosás után, vízzel felhígítva és egy spriccelős flakonba töltve, a törülközőszáraz hajamra szoktam permetezni, és ezt már nem mosom le.

2018. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
2 hetente rácsapok egy marék hajpakolást, mosás után meg balzsam és hajvégápoló.
2018. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajnos már próbáltam sok pakolást meg sprayt, balzsamot és hajolajat de semmit nem érnek, az a baj hogy kócolódik, sok és vastagszálú, hajvaxon gondolkodom vagy hajhabon, melyik a jobb hosszú hajra?
2018. márc. 10. 16:10
 8/8 Metionin ***** válasza:
Szerintem a hab, a wax zsírosít.
2018. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!