Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szoktatok tisztalkodni...

Hogyan szoktatok tisztalkodni a nap folyamán?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm nem mos fület, csak vagy este vagy hajmosaskor(heti2-3)


Vagy például reggelente nem mos arcot.


Mit gondoltok erről?


2018. márc. 22. 21:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Minden reggel és este mosok arcot illetve fület is,szerintem így a higiénikus.
2018. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pontosan. Ez a minimum sztem is.
2018. márc. 22. 21:38
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Kétszer zuhanyzom egy nap, akkor mosok fület is, hm... Ti mégis hányszor akkor?
2018. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

Naponta fület mostok? Hogy? Mikor?


Én reggel wc-zem, utána zuhanyzok, öltözöm. Az arcom lehet csak vízzel mosom. Fogmosás, hidratáló, smink.


Este lemosom a sminket szappannal, fogat mosok, hidratálok.


Heti kétszer hajmosás, utána fültisztító pácinka.


Ha esetleg zuhanyzás közben mosok hajat (ritka),

és nem felejtem el (általában elfelejtem) akkor megmosom a fülem mögött tusfürdővel.

2018. márc. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

2# szerintem a minimum nem a napi kétszeri fülmosás, hanem a fenékmosás wc után. És...az sem szokták csinálni az emberek.

4. Voltam

2018. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Este zuhanyzok, akkor mosom meg a fülem. Reggel mosok arcot, de fület nem, nem tudtam, hogy a fül ilyen koszos lesz vagy akármi, nekem normális, elég az esti mosás.
2018. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Én reggel és este arcot mosok. Ha esetleg napközbe hazajövök és újra elmegyek itthonról, akkor is meg szoktam mosni az arcom, meg olyankor, ha van időm, akkor fürdeni is szoktam. Heti 2-3 alkalommal szoktam hajat mosni, akkor a fülemet is kimosom. Fültisztító pálcikát nem szeretem, néha használom csak, de amúgy sem egészséges dolog. Fürödni amúgy általában este szoktam, néha reggel, meg nyáron is 2-3-szor
2018. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
Reggel nem szoktam zuhanyozni csak nedves kendővel a kényesebb területeket áttörlöm, fogmosás, hideg vízzel megmosom az arcom,majd arctej, tonik, hidratáló krém és ha beszívódott akkor minimális smink. Munka után ha már nem megyek sehova lemosom. Zuhanyozni/fürödni este szoktam, akkor mosom meg a fülem is majd füktisztító pálcikát használok. A férjem és a fiam sprayt használnak pálcika helyett, én nem szeretem azt. Hetente 2szer mosok hajat, akkor vasalom is, máskor nem. Zuhanyzás előtt külön megmosom az arcom, esetleg leradírozom és hidratálom. Zuhanyzás után meg testápolózok. Mindig van nálam intim törlőkedő, ha szükségét érezném.
2018. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%
Azt gondolom, hogy sok a büdös ápolatlan ember.
2018. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Metionin ***** válasza:
44%

Felkelek, arcmosás, fogmosás, utána krém, smink. Napközben haza szoktam menni enni, utána szintén fogmosás. Este hazaérek, zuhany, arctisztítás, fogmosás. Zuhanynál mosom a fülemet is, de fültisztítóval heti 2 alkalommal tisztítom. Hajat heti 1x kell mosnom.

Olyat én is ismerek aki reggel nem mos arcot, én el se tudom képzelni. Vagy koliban egyik szobatársam este nem mosta le a sminket hanem reggel próbált megmenteni belőle amit lehet.

2018. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!