Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szoktatok tisztalkodni...

Hogyan szoktatok tisztalkodni a nap folyamán?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm nem mos fület, csak vagy este vagy hajmosaskor(heti2-3)


Vagy például reggelente nem mos arcot.


Mit gondoltok erről?


2018. márc. 22. 21:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%
Az arcmosás elhanyagolása a legigénytelenebb dolog. Napi 2x
2018. márc. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Egyetertek sok mindenkivel van amiben nem.


Én esetek 95%ban reggel is zuhanyzom. Alap az h reggel este, ilyenkor mindig megmosom a fulemet is. Mivel használok hajkremeket stb igy kiszoktam mosni a hajamat is heti 2-3szor. Amikor nem akkor meg vízzel kioblitem zuhikor.


Illetve nagy wc-es utan zuhi. Bar atlagba ugy udozitem h vmelyik zuhi elott, de ha napkozbe akkor zuhi kivéve ha munkahelyen vagyok.


Ha elmegyek vmerre elotte zuhanyzom. Nyilvan nem akkor ha 2 utcaval arebbi kozertbe megyek.

2018. márc. 23. 10:29
 13/27 A kérdező kommentje:

Azz gondolom, hogy rengetegen nem ugy csinaljak. Meg a reggeli zuhi okes ki hogy, de ha pl nagy wc es nem megy el zuhanyozni. Persze papirral fenyesre lehet torolni, de a szagokat nem lehet, es csak igy lehet igazán higenikusan lenni.


Vagy a reggeli arcmosast sokan nem tudom, h h tudjak kihagyni.


Ferfi lettemre ha tehetem vizeleskor is megtorlom wc papirral.


Reggeli zuhi az mar csak nalam megszokas. De ugy gondolom ez lenne az alap higenikussag. Nem. Szivesen fekudnek le egy olyan csajjal aki epp elotte volt kakkantani, ha sex elott erzi h lekell zuhizni akkor a vajon a minden napokba miert nem? Hmm...

2018. márc. 23. 10:36
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

Vannak nedves wc papírok. Én pl. nem tudom időzíteni a szarást. Munkahelyről nem szaladhatok haza és általában kávé után jön rám, azt meg bent iszok.


Amúgy szex előtt nemcsak akkor kell lezuhanyozni, ha szartál a nap folyamán. Ennyi erővel meg óránként mehetnénk zuhanyozni, ha bármikor orálszexre kész alsó féllel kéne mászkálni.

2018. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nedves torlo kendocmar 1 fokkal jobb, foleg rogtomzeshez. Nyilvan nem arra gondoltam, hogy orankent menj, mert ha lezuhanyozol 1 2 ora mulva se leszel budos v izzadt. Felteve ha nem nyári 40fok van.
2018. márc. 23. 12:08
 16/27 anonim ***** válasza:
58%

14# rendszeresen munkahelyen nagywc-zel? Neked így jó?

Mi lenne ha otthon innád a kávét?? Vagy otthon is.

2018. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de miért rendezkedsz az életemben? Miért ekkora gond neked, hogy hol szarok?
2018. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
58%
Amíg mem vagyok a közeledben nekem mindegy :) Amúgy megy csak segíteni akartam.
2018. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%
Ha segítség kell, szólok. Addig törődj a saját valagaddal.
2018. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
44%

A fülpucolásban régen mániákus voltam, aztán a sokadik hallójárat gyulladás után megpróbáltam visszavenni, azóta kevesebb is a gond a fülemmel. Naponta egyszer mosom de csak tiszta vízzel és csak az ujjammal nyulok bele, pálcikát nem merek már használni, illetve van fülspray-m, 2-3 naponta használom.

Reggel micellás vízzel áttörlöm az arcom, és utána vízzel megmosom. Zuhanyozni este szoktam csak. Ha volt rajtam smink, akkor előtte azt leszedem sminklemosóval és utána még megmosom az arcomat is zuhanyzás közben zselés arclemosóval. Nagywc után mindig használok nedves toalett kendőt, intim törlőkendőt pedig naponta többször is. Ha tehetem fogat mososk minden étkezés után, de reggel és este mindenképp.

2018. márc. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!