Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta borotválkozzak?

Hány naponta borotválkozzak?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, csak nem tudom, pontosan hány naponta borotválkozzak. Elektromos borotvát használok, borotválkozás után teljesen sima lesz az arcom, de estére már lehet érezni, hogy kicsit szúrós. Általában 2-3 naponta szoktam, de nem tudom, mennyire hagyjam meg. csajok, szerintetek mennyire hagyjam meg? Minden nap szedjem le?

2018. márc. 23. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem párom mindig borostával van, csak letolja, ha már túl hosszú. Borotválkozni nagyon ritkán szokott, nem is áll annyira jól neki, túl gyerekképű úgy szerintem, meg ő se szeret borosta nélkül lenni. A borosta szexi és férfias. Ne a csajok véleménye számítson. Ahogy neked kényelmes, meg ahogy tetszik. Ha tetszik a borosta akkor csak pl. hetente told le teljesen, vagy hgyj 1mm-t, ahogy párom is szokta. Ha zavar a szőr, akkor borotváld naponta
2018. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt inkább te magad döntsd el, amúgyis egyéni. Kinek jól áll a borosta, kinek nem, az egyik embert zavarja, a másik pedig KÉPTELEN pár naponta borotválkozni, mert kikészül tőle a bőre. A párom heti egyszer borotválkozik, mert bár utálja a borostát, nem bírja sokkal gyakrabban, semmilyen borotvával sem, amit eddig próbált (amúgy 4-5 naponta is tudna, de egyszerűbb neki a hétvégére).

Úgyhogy ez több tényezős, mérlegelj.

2018. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!