Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tetszik a hajam. Vágatni,...

Nem tetszik a hajam. Vágatni, színesre festeni nem engedik. Én viszont a jelenlegi helyzetben nem szeretném hagyni mert szó szerint utálom. Tippek? (Kép lent)

Figyelt kérdés
Itt a kép (az arcom direkt takartam ki, a szemem fekete alapból): [link]

2018. márc. 24. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
23%
Gyógyszertárba lehet kapni pl ricinus olajt. Elég olcsó és növeszti a hajat és nagyon is szép lesz. Bemaszírozod a fejbörödbe de csak oda, mert a hajvégekete töri és akk betekered alufóliával aztan 2-3 óra, de aludhatsz is benne és akk lemosod egy sima samponnal többször mert nehezen jön ki....lehet bonyolultan hangzik és kicsit ragad de nagyon megéri miután lemosod.. gyönörű selymes és fényes lesz a hajad. (Tapasztalatból beszeélek ugyan így voltam énis)
2018. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!