Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha összekeverek fekete, szőke...

Ha összekeverek fekete, szőke hajfestéket milyen színt kapnék? (nem szőkített hajon)

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Fekete 1-es színmélység, szőke 10-es. Ha a kettőt összekevered 5-ös lesz belőle azaz középbarna.
2018. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a fekete lenne benne dominánsabb, ezért valószínű jó sötétet. Ha csak egy picit raknál bele, az már valamennyire sötétítené a végeredményt. Elemezni kéne hozzá elsősorban a dobozon lévő színkódokat és kiderülne. De arányos mennyiségben összekeverve valószínű sötét lenne eléggé. Miért szeretnéd összekeverni őket?
2018. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szürkét akar, ha jól sejtem, de sajnos nem így működik a dolog:)
2018. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szurket akarok :)
2018. ápr. 5. 19:52
 5/8 A kérdező kommentje:
vettem schwarzkopf hajfesteket, de nem hasznalt semmit... igy inkabb kevernek ossze...
2018. ápr. 5. 19:53
 6/8 A kérdező kommentje:
van fekete hajfestekem palette 1.0
2018. ápr. 5. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz belőle így szürke, csak borzalmas zöldes fényű barna. Szürkét csak szinezővel tudsz elérni szőkített hajon.
2018. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ilyen hajam van jelenleg: [link]


es ha palette szoket vennek, amihez van szokitopor es utana par nap utan ezust hajfestekkel ramennek akkor befogna?

2018. ápr. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!