Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szabadulhatok meg a...

Hogy szabadulhatok meg a narancsbőrtől?

Figyelt kérdés
Egészségesen étkezem, heti négyszer végzek súlyzós edzést és háromszor futok. Ráadásul a testzsírszázalékom is 20 alatt van, szóval nem nagyon szeretnék fogyni. A probléma csak az, hogy elég erős narancsbőröm van a fenekemen, ami akkor is látszik ha csak állok... Mi az, amit lehet tenni ilyen esetben? (Mindenhol azt írják, hogy életmódváltás, dehát én mindig is egészségesen éltem, és sosem voltam kövér...)

2018. ápr. 17. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Genetika sajnos. 12-13 évesen narancsbőröm volt. Combra és főleg fenékre könnyen hízok és hálisten izmosodok is.

17-18 voltam mikor nagyon zavart akkor volt 2. Éve hogy abba hagytam a szertornát. Majd életmódot váltottam napi 2-3 liter víz egészséges ételek és vissza hoztam a mozgást. Heti 3-4x edzek.

Ennek elenére 22 évesen narancsbőrös vagyok, meg barátkoztam vele mert ennél sokkal többet azt hiszem nem tehetek ellene.

Edz fenekre és combra.

2018. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!