Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek bevallaljam ezt...

Szerintetek bevallaljam ezt otthon?

Figyelt kérdés

Hajszokitesrol, vilagositasrol lenne szo. Fekete festekkel van festve a hajam, en otthon nekiestem a Loreal Bleach szokitojevel, de csak alul, hogy ne latszodjon annyira ha csunya.

Nos annyira tok jo barnas voroses szine lett, hogy az egeszet ilyenre akarom. Megprobaljam ezt is otthon vagy bizzam fodraszra? Szerintetek?

Illetve ha leszivjuk a szint utana ra kell festeni hajszinezovel vagy valamivel?

20/L



2018. ápr. 18. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

szia, szerintem menj el fodraszhoz, nem tudhatod elore a vegeredmenyt, azt jol tetted, hogy csak kis reszen probaltad ki, en is mindig kiprobalom eloszor.

Raadasul ha magadnak csinalod, hatul nem latod, hogy kened fel, egyenletes-e, plusz tudod, hogy a toveknel sokkal gyorsabban hat a szokito.

Tenyleg, a sajat erdekedben, menj el fodraszhoz, nezd meg, hogy csinalja. Egyebkent erdemes szivatas utan festeni vagy szinezni, attol fugg, milyen vegeredmenyt szeretnel, de a festes sem egy egyszeru dolog, tudni kell a szineket, mi mit ut ki, mi milyen szint ad.

2018. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fodrász!



( először azt olvastam, bevalljam-e otthon...csodálkoztam, 20/L esetében.... :) :) )

2018. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fodraszhoz mentem, nem mertem nekiesni. Jobban tettem, tok szep lett es annyira nem tort el mint vartam. :)
2018. máj. 18. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!