Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon elrontottam a szőrtelen...

Nagyon elrontottam a szőrtelenítést lent, mit csináljak, hogy megnyugodjon a bőröm?

Figyelt kérdés
Hát először leborotváltam,gondoltam úgy jó lesz,de volt egy csomó hely ahol megmaradt,ezért fogtam a gyantát és letéptem,de még így is maradt azt kiszedtem csipesszel.Na,de iszonyatosan ragadtam,és már nem tudtam mit csináljak így a fogtam a apukám borotválás utáni nyugtató cuccát azzal bekentem,most nagyon síkos a bőröm,de most ez már nem érdekel.A bőröm tiszta véraláfutásos lett,és mivel tegnap borotváltam mára már kis szörtüszők is kinőttek,ja meg egy hatalmas pattanás aminek nincsen teteje.Most akkor mit csináljak,hogy megnyugodjon a bőröm? Szegényt eléggé megkínoztam. :(

2018. máj. 13. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Máskor ne borotválkozz! Ha nem lesz jobb, akkor menj el bőrgyógyászhoz.
2018. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát,oké,csak az a baj,hogy nagyon fáj az epilálás,de lehet ezt be kéne vállalnom. :/
2018. máj. 13. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el a patikába és vegyél hidrogén peroxidot, azt kend rá!
2018. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamillateás borogatást ajánlok. Vagy aloe vera zselé
2018. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!