Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrteleníteni hol és mivel...

Szőrteleníteni hol és mivel 13 évesnek?

Figyelt kérdés
Keresztlányom elég szőrös, lábán, karján, hátán, és kicsit az arcán is. Iskolában sajnos ez miatt csúfolják is. Most borotválja. Ebben a korban tartós szőrtelenítés megoldás lehet? Hova forduljunk? Kozmetikus, orvos?

2018. máj. 18. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, én is borotválok mindent.L.
2018. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a borotvat, noha mindenki azt mondja, hogy áhh nem erősödik meg a szőr, ez hülyeseg, én saját bőrömön tapasztaltam, hogy de, igenis. :D lehetséges, hogy ez nála alkati dolog, de az is lehet, hogy magas az androgen hormon szintje. Esetleg emiatt szedhetne fureszpalma kapszulát, vagy fodormenta tea fogyasztása is segíthet, mindkettő antiandrogen hatású, de mivel ő még 13 éves, ezért mielőtt barmi ilyet hosszu távon elkezdene szedni, konzultáljatok orvossal. (Háziorvos, onnan endokrinológus). Lábon, honaljon én is borotvalok, de nagyon macerás és utálom. Nyáron át szoktam szokni a epilatorra, az kicsit tartósabb. Gyantazas is megoldás lehet. A végleges szőrtelenítés biztos szuper, de elég drága. Ha van keret rá, akkor persze, de.jobb lenne a gyökerénél kezelni a problémát.
2018. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!