Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden tapasztalatot légyszi?

Minden tapasztalatot légyszi?

Figyelt kérdés

A Clean & Clear termékekre lennék kíváncsi hogy kinek hogy hatott, vagy nem hatott. Esetleg ajánlanátok-e!? a Garnier termékekre már immunis a bőröm és így az már nem jó. Most ebből szeretnék majd bevásárolni csak gondolom kérek egy-két tapasztalatot a termékkel kapcsolatba.

Kőőőőszí

*


2010. jún. 15. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem szép tiszta lesz tőle az arcom, de a pattanásokat nem előzi meg! (deep action)
2010. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Clean & Clear tonikot használtam kb 2 hónapig. A bőröm t-vonalban zsíros és nagyon jót tett neki a tonik. Azóta 100x szebb lett a bőröm, alig van 1-2 pattanás az arcomon, de azok is ilyen nagyon picik, alig észrevehetőek. Használtam garniert is... és hát valahogy nagyon nem "bejövős". Mondjuk nagyobb pattanásokra nagyon jó, de mindig lehámlasztja az arcomat, és az nem valami szép látvány. Na mind1 egy szó mint 100 a clean & clear nekem jobban bejött.
2010. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
óóh köszönöm a gyors válaszokat :) :$
2010. jún. 15. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Az írásodból ítélve lány vagy, de azért fiúként leírom, hogy nekem még jobban begyulladt a bőröm néhány órával az áttörlés utánra, mint anélkül.

Ami bevált az a fogkrém, hihetetlen :)

2010. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem ért semmit pattanásokra:S

Akkor már inkább Neutrogena-s cuccok,vagy bőrgyógyász amit felírt..

2010. jún. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tonic nem volt rossz, de van egy zöld tubusos arcradír vagy lemosógél, ami nagyon rossz volt. Asszem shine control, és csak még fényesebb lett az arcom tőle. Megmostam, és 10 perc múlva megint zsíros volt. A Garnier nekem jobban bejött.
2010. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!