Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajápolás/Hajnövesztés? Hogyan?

Hajápolás/Hajnövesztés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Tudnátok olyan hajápoló termékeket mondani, amitől erősödik a hajam, és kevésbe töredezne? (Nem vasalom a hajam, de valahogyan mindig eltöredezik a vége és mehetek a fodrászhoz). Szoktam tenni a hajamra kókuszolajat, néha ricinus olajat is, de olyan mintha nem használna egyik sem. Most hajvitamint (Revalid-ot) szedek pár napja, erről mi a véleményetek? Nektek bevált?

Kb 3 hónapja vágattam a majdnem hátközépig érő hajamból,és most váll alatti hosszúságú, de szeretném, hogy szeptemberre kicsit hosszabb legyen, de mivel az én hajam elég lassan nő, így nem tudom mit kezdjek vele :/


köszönöm, aki válaszol. :)



2018. jún. 24. 18:47
 1/2 anonim válasza:
Szia a ricinusolajaat melegits fel es kend a hajadra aztan foliazd be es zuhany sapkat vagy rendes sapkat vegyel re ezzáltal az olaj jobban felszívódik. Ettől puhább és fényesebb is lesz a hajad. Ez nagyon táplálja. Vagy van egy app hajpakolás neven. Érdemes meg nézni. Ajánlok hajvég ápoló olajat a Helia-D-nek van 1500 ft körül. Hajmosás után kell rákeni. Nem lesz ragacsos a haj teljesen beszívja a megfelelő mennyiséget. Esetleg samponból is válasz száraz hajra valót pl. Balea Oil repair ez nekem bevált és nem is drága.
2018. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És ezeket a termékeket hol lehet beszerezni? DM-ben találok ilyeneket? :)

Köszi a válaszod! 😇

2018. júl. 11. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!