Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A filmekben miért mosnak a...

A filmekben miért mosnak a szereplők minden zuhanyzásnál hajat?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány filmet láttam, amiben elment zuhanyozni valamelyik szereplő, mindig hajat is mostak. Meg ma láttam egy videót is, amiben a készítő bemutatta, hogy indul egy átlagos reggele és ő is megmosta a haját, ahogy ezek szerint minden reggel :D

Lehet, hülye kérdés, de külföldön tényleg ez a szokás, hogy naponta hajat mosnak? Vagy itt is, csak én vagyok olyan igénytelen, hogy felgumizom a hajam, mikor elmegyek zuhanyozni? XD


2018. jún. 26. 03:31
 1/8 anonim válasza:
29%

Embere vàlogatja.

Ha azt nèzzük a haj is ugyanúgy koszosodik mint a bőr.


Nèzzünk egy dohànyost,aki napi 20-40 szàl cigit elszív.

Kèpzelheted,hogy egy dohànyosnak milyen büdös lehet a hajàn kívűl a ruhàja is amit hord.


Amúgy zuhanyzàs közben èn is megmosom a hajam.


Èn pl. kèt naponta mosok hajat,de volt rà pèlda,hogy dohànyos miatt egy nap kètszer is kellett,mert a rendelet ellenère az illető a megàllóban cigizett ès felènk füstölt. Tudtam örülni neki,hogy a kèpembe füstölt.



A fürdès tèmàhoz tartozik,amikor 3. osztàlyos lehettem ès a tanàr megkèrdezte ( nem emlèkszem milyen óràn) hogy hàny törölközőt hasznàlunk.

Èn azt mondtam,hogy egyet.

Itt ki is javított,mert kettőt kell.

Egyiket a felső testre a màsikat az alsó testre hasznàljuk.


Jóvan így jàrok el.😂

2018. jún. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is minden nap megmosom a hajam. Enélkül úgy érzem, mintha csak félig fürödtem volna meg.

34/N

2018. jún. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Főleg az USAban szokás ez, a filmek jó része meg onnan jön ugye. Nekik az a furcsa, hogy mi nem mosunk naponta hajat. Amúgy nem igénytelenség nem naponta hajat mosni, a haj szempontjából sokkal egészségesebb és ha nem ehhez van szoktatva a hajad és nem vagy különleges körülmények közt, akkor nem is lesz olyan koszos a hajad hogy érzékelhető legyen a különbség. Persze pár naponta azért már összegyűlik,csak nem feltétlenül naponta:D
2018. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Hetente 1x mosok hajat, és ez nem igénytelenség, ehhez vagyok szokva, és a hajam is ehhez van szokva, vagyis még akkor sem látszik, hogy zsíros lenne, amikor megmosom.

Nemhogy felgumizom a hajam, amikor zuhanyzok, hanem hajpántot+zuhanysapkát húzok, különben a legcsekélyebb mennyiségű párától is göndörödig a hajam.

2018. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak nagy része minden nap hajat mos.
2018. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a kettő csak külön-külön megy.

Így is állandó fóbiám van attól, hogy belemegy a sampon a szemembe, ha pedig teljesen vizes testtel a zuhany alatt pedig ennek a kockázata nagyobb.

Nekem 5 napot simán kibír a hajam, valahogy szimplán nem egy zsíros fajta, így nem mosom irreálisan gyakran.

Volt amerikai kollégista társam. Ő sem mosta naponta a haját.

2018. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, fürdős jelenetnél felkötik a hajukat, zuhanyzásnál megmossák. Szerintem egyszerűen így mutat jól a vásznon. Amúgy en fordìtva szoktam. Könnyebben mosom a hajam fürdés közben.
2018. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hosszúhajú fiú vagyok, zuhanyzásnál mindig bevizezem a hajamat is és megvárom míg magától megszárad... Nem tudom, hogy ez mennyire egészséges, de szerintem ettől jól néz ki.

Samponnal és balzsammal 3 naponta mosom meg.

2018. jún. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!