Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tusolás/fürdés . De mikor?

Tusolás/fürdés . De mikor?

Figyelt kérdés
Szerintetek a reggeli vagy esti tusolás/fürdés a hasznosabb ?
2010. jún. 17. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyáron a reggeli és az esti. De ha mindenképp csak 1x, én inkább a reggelire szavazok, jobb tisztán kezdeni a napot, pláne, ha mész valahova.
2010. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát én reggel is meg este is szoktam. A reggelitől felfrissülök meg ha netán nagyon meleg volt az éjjel és megizzadtam egy picit, akkor azt is letudom mosni ,meg illatosan jó kezdeni a napot .De az estit se hagyd ki ,mert szerintem nem jó dolog koszosan belefeküdni az ágyba . :)
2010. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
NEFÜRGYÉLE!
2010. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
elvileg egy fürdés az egészséges, mivel reggel nincs időm fürdeni suliba menet mindig este szoktam.. persze itt a nyár, lehet hogy rászokom a reggelire is.:)
2010. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

elsővel nem értek egyet.

'jobb tisztán kezdeni a napot' de még jobb tisztán lefeküdni aludni.márpedig ha este lefürdesz reeggelre nem elszel koszos.

nyári melegbe mondjuk nem árt egy hideg zuhany napközbe de az esti az mindenképp kell.

2010. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én reggel és este is zuhizok.
2010. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2010. jún. 17. 23:12
 8/16 anonim ***** válasza:
18.57-es: Ha elolvastad az egész mondatomat, akkor láthattad, hogy szerintem is jó este tisztán lefeküdni, ezért is zuhanyzok 2x nyáron. Én viszont megizzadok sokszor éjszaka, és nekem nem jó érzés úgy kezdeni a napot, úgyhogy én fürdök reggel is.
2010. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Este mindenképpen kell, hiszen ki bújna be szívesen a tiszta ágyba az utca porától, meg minden mástól ragadó testével? Ha van partner, ő se értékelné. De nyáron én még szoktam akkor is, ha éppen hazajövök sétából, és érzem, hogy átizzadtam, vagy a lábam a nyitott cipő miatt nem épp a legtisztább. Reggelente azért nem szoktam, mert éjjel nem tudok összekoszolódni, és elég fázósan szoktam felébredni. De ez egyénfüggő!
2010. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én este mindig fürdők ,nem tudnék a tiszta ágyba befeküdni koszos testtel. Nyáron, ha nagy meleg van naponta többször is lefürdők, illetve edzések után télen-nyáron mindig.
2010. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!