Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tusolás/fürdés . De mikor?

Tusolás/fürdés . De mikor?

Figyelt kérdés
Szerintetek a reggeli vagy esti tusolás/fürdés a hasznosabb ?
2010. jún. 17. 16:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én reggel is meg már este szoktam,igazaatok van hogy este jobb bebújni tisztán az ágyba de én például tökre leizzadok és büdös leszek reggelre és nem tudnék úgy elmenni reggel.ráaádul felfrissítia teste.

AMúgymeg zuhanyozni szoktam ami nálam kb két perc érzékeny a bőröm és nem szoktam áztatni magam.

2010. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ma 15:22 mien eddzés??
2010. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
spinning, kangoo, néha tánc esetleg konditerem alkalmankénz
2010. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem az esti. az egésznapos koszt mosod le magadról, reggel max az izzatságodat, ha egyáltalán izzadtál este. pl barátomnak a húga reggel délben és este is fürdik, ami már nem olyan egészséges mert a bőr természetes nedvességét és regenerálódását stb. reggel és este is lezuhanyozhatsz reggel max felfrissülhetsz. de én azt mondom hogy mindennap este fürdödj le.
2010. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok kihagytam a regenerálódása után azt hogy roncsolja
2010. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nos én inkább zuhanypárti vagyok,de persze azért néha szoktam fürdeni is(kb fél évente :D )

Én az estire szavazok...

Akkor sokkal jobban tudok aludni,ha tiszta vagyok és ha reggel felkelek,akkor nem kell attól tartanom,hogy elkésem vagy hogy nincs időm zuhanyozni és büdösen kell elmennem...A közérzetem is sokkal jobb,persze ha női problémámim vannak vagy ha nyáron nagyon meleg van,akkor napi kétszer is szoktam zuhanmyozni....

2010. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!