Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontották a hajam mit tegyek?

Elrontották a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szőkés barna hajamból szerettem volna szürkét, leszívták bekenték festékkel, de csak világosabb szőkét kaptam. Ami inkább sárgás.. Ha újra visszamegyek és ráfestenek akkor már befogja? Vagy hagyjam a fenébe, kikopni az egészet?


Vagy ha hamvasítóval mosom akkor elviselhetőbb lesz?


Mert a festék csak a babahajam fogta be, fehérre..



2018. júl. 7. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A hamvasító csökkenti a sárga árnyalatokat, de nem a végtelenségig. Féltartós ajszínező (demi-permanent) kék-lilás színben nem tudom, tonerként beválna-e.

Kép nem ártana, de vagy újra kéne szőkíteni, ami minimum 2-3 pihenő hét után lenne szerencsésebb, vagy lehet, hogy a hajfesték oxija is világosítana eleget újrafestéskor. Azt sem kéne elsietni .-.

2018. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elég kellemetlen eset, hogyha a fodrász vétette a hibát. Én ebben az esetben keresnék egy másikat, addig is pihentetném a hajamat, hiszen a leszívás károsítja a hajat. :/
2019. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!