Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megint divat lett mostanában...

Megint divat lett mostanában a hosszú férfi haj, vagy akár fent hosszú csak oldalt felnyírt igényesen. Sok ember miért ellenzi mégis, hogy b*zis meg ilyenek? (főleg férfiak, de nők is)

Figyelt kérdés
Én is növesztem egyébként. De egy meleget sem láttam még hosszú hajjal, nem is értem miért ilyen maradi mindenki. A vikingeknek volt ilyen hajuk egyébként és még sok féle kultúrában jelen volt és van. Mi a baj vele ?
2018. júl. 21. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Van akinek nem tetszik, biztos nálad is előfordult már ilyesmi. Azért remélem vikingnek még nem képzeled magad.
2018. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezekre gondolok, nem akarok már ecsetfejű lenni, mindenkinek az van, túl tömeg. Ilyen meg úgy sem lesz mindenkinek.

2018. júl. 21. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Kezd divatba jönni, egyre több hosszabb hajú fiút látok. Nekem is hosszú amúgy, és sokkal jobban szeretem, rövid hajra max csak akkor térek majd vissza ha kopaszodni kezdek.

Mindenkinek szívből ajánlom, szerintem minden fiúnak ki kéne próbálni egyszer hogy milyen a hosszú haj. Ha nem tetszik, akk levágod. Ha levágod és megbánod, rájössz hogy csak haj és visszanő.

Sokkal több stílushoz illik, és ezerszer sokszínűbb mint a rövid, sok módon állíthatod a hajad és nem csak a "lófarokba"

2018. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tiszta Csongor Bálint haj:-). [link]
2018. júl. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!