Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon viszket a fejbőröm....

Nagyon viszket a fejbőröm. Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

A tengeren vagyok, tegnapelőtt kezdődött, egy nappal azután, hogy először a vízbe mentem.

Csak a fejem tetején a választékomnál van baj, de mostanra már annyit vakartam szegényt, hogy piros, és csíp is, ha víz ér hozzá. Nagyon rossz, és szombatig itt leszek, úgyhogy valamit kéne csináljak vele. Próbálkoztam azzal is, hogy megmosom samponnal, sima vízzel, semmi nem segített. Sajnos itt nincs pénzem meg lehetőségem drága kencéket venni rá, szóval van valakinek valami használható ötlete? Amúgy lány vagyok.

Előre is nagyon köszönöm.



2018. aug. 22. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha drága kencék kizárva, akkor egy kis testápolóval kenném be, szerintem az is megnyugtatja egy kicsit. Esetleg Neogranormon, ha van belőle az utazós "házipatikában".
2018. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Testápolóval már próbálgattam, de nem sokat csinált. Neogranormon sajnos nincs. Megpróbálkozok még a körömvirágkrémmel is, hátha majd az segít valamit.
2018. aug. 22. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyel babaolajat. Azt mindenhol kapni es nem draga.
2018. aug. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!