Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rengeteg babahajam van, mit...

Rengeteg babahajam van, mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Teljesen az őrületbe kergetnek. Hajmosás, szárítás után meg pláne, úgy néz ki az egész frizurám, mint egy hülyének!!! Zselézni szoktam, de nem sokáig maradnak úgy, ahogy szeretném!
2010. jún. 21. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat szenvedtem velük.. Én hajlakkal próbáltam "lenyalni" őket.:D Volt mikor suliba is nekiálltam.. Ne aggódj, hamar megnőnek. Nekem már alig van:D
2010. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sok volt 12-16 éves korom között. Most 18 leszek 5 nap múlva, és már szinte nincs is:D
2010. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vszínű , hogy a nagy télvégi hajhullás pótlódik. Teljesen normális dolog. Akkor sírjál, ha május-júniusban nem lesznek babahajszálaid.
2010. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok és a babahajaim NEM nőnek!!! Mindig ugyanakkorák!
2010. jún. 21. 22:16
 5/5 anonim válasza:
Én 24- vagyok és nekem sem nőnek, csak vannak és hülyén állnak!Iíííííííídegesíííííííííííííít! :S
2010. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!