Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levagássam a hajam? Vagy...

Levagássam a hajam? Vagy megbánnám? Szeretnék már valami újat, évek óta nagyon hosszú a hajam.

Figyelt kérdés

Olyan a hajam mint az első képen szereplő modell haja,.csak a színe kicsit világosabb barna nem vöröses. [link]


És ilyesmire gondoltam, nektek hogy tetszik?


[link]



2018. jún. 22. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2018. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nagyon vagaaaaany. Siman vagasd le. Vissza fog noni. Ez egy olyan dolog ha erzed hogy valtozas kell az eletedbe akkor valtoztass. Ez igen, lehet egy hajvagas is. Nekem nagykn bejon ez a stilus, csinaltasd meg, szep leszel ;)
2018. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Szerintem meg bánnád. Én is meg bántam... Most nagyon hajnövesztésben vagyok és kicsit drága a sok vitamin amit a gyorsabb növekedéséet szedek. :)
2018. jún. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,. Lehet keresek egy picit hosszabb fazont. Attól nem tartok ha vissza kell növesztenem , mert már idegesítően gyorsan nő a hajam. A frufrum szemöldöktől az orrom hegyéig nőt kb másfél hónap alatt.
2018. jún. 25. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy jobb a mostani, vagy ha levágatod, akkor teljesen rövidre inkább.
2018. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Herceg Jozsef ***** válasza:
67%
Szia. Ne vágasd le azt a gyönyörű szép hosszú hajadat. Ha nekem lenne feleségem és olyan szép haja volna szivesen segitenék neki a haja körüli munkában is csak ne vágja le!
2018. jún. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát a második kép nem tetszik, ne vágasd le.
2018. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha újjat szeretnél, be is festheted, v fonathatod afroba, szerintem ez tipikusan az a frizura, ami EBBŐL a szögből, ilyen beállítással csodaszép, de egyébként meg, hétfő reggeleken... Én nem ajánlanám.
2018. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kb egy hónapja levagattam. És egyáltalán nem bántam meg. Mindenki szerint sokkal jobban áll nekem m egyedül az zavar hogy mindennap meg kellcsinalni hogy jól nézzen ki. Így néz ki most. Csak világos barna

[link]

2019. máj. 9. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez rohadt jó lett! :)
2019. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!