Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nincs göndör hajam, de nem...

Ha nincs göndör hajam, de nem is szálegyenes, hanem ilyen enyhén hullámos, akkor ha teszek rá göndör hajra való hajhabot és nem fésülöm ki, akkor a végeredmény ronda lesz, vagy egy sokkal hullámosabb haj? Fölöslegesen nem akarok ilyen hajhabot venni.

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 10 éves koromban gondorodott be a hajam, és akkor is eloszor elol. Most sem az a birka gondor; de nem is hullamos. Természetes gondor. De nagyon nehezen tudtam megtanulni kezelni. Tehát a hajhab nekem nem csinál semmit, csak osszetapad tole. A masik hogy próbáld meg hajmosas utan nem kifesulni, nyaron meg felejtsd el a hajszaritot, akkor magatol megszarad és látni fogod a különbséget, mert megmutatkozik az igazi hullama, a te esetedben.

Egyszoval en a hajhabot nem ajanlom, nekem nem valt be.

Vagy ha hajszaritozod, akkor korkefevel fesuld at. Van akibek ez bevalt, de tudni kell kezelni.

Bocsi az ekezetek miatt, telefonrol irtam.

2018. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a diffúzoros hajszárítót. Én a szomszédomtól kértem kipróbálásra és nekem bevált, azóta vettem egyet magamnak.
2018. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak simán hullámos a hajad hajhab semmit nem fog rajta segíteni hogy göndörebb vagy szebb legyen. De ha teszel rá habot és diffúzorral szárítod úgy nagyon szép hullámaid lesznek. Nekem is ilyen semmilyen hullámos a hajam. Mikor én is próbálkoztam nekem is csak összetapasztotta a hajhab. De amiota diffuzorral száritom azota szép.
2018. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a hajam, hogy se nem egyenes, se nem hullámos, attól függ a végeredmény, hogy mosás után mit csinálok vele. Nyáron hullámosan szeretem. Nincs diffúzoros hajszárítóm, egyszerűen a vizes és kifésült hajamat előre hajtom és a kezemmel összenyomom az egészet egy konty formába. Ha így szárad meg, tuti hullámaim vannak és tartós, ráadásul hab és hajlakk nélkül.
2018. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!