Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erősebb lesz az arcomon a...

Erősebb lesz az arcomon a szőr ha leborotváltam életemben egyszer? (Nő vagyok)

Figyelt kérdés
Befestettem a hajam feketére és jutott belőle sajnos bőven az arcomra is. Az arcomon szőke szőr látható volt de nem volt feltünű, a fekete festék befogta és napokon keresztől mostam dörzsöltem nem jött le sok festék ami a szőrt befogta. Én idióta leborotváltam az arcom két oldalán és a homlokom. Már másnapra éreztem hogy durva ott a felület, gondolom borosta . Hamar megnől? Ha megnől egyszeri alkal után erősebb szőr lesz? És ami kinöl szőr borotválás után azis szőke lesz? Valaki csinált már ilyet közületek? Nem tudtam mást csinálni hirtelen az a baj úgy utcára se lehetett volna menni :/ de már bánom nagyon..

2018. okt. 26. 03:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Látszatra, érzetre kezdetben úgymond erősebb, de valójában nem az, csak jelenleg nincs elvékonyodva a vége, mivel a borotva szépen levágta, így keresztmetszete is nagyobb ott, és ezért tűnik borotválás után sűrűbbnek és erősebbnek a szőrzet, de csak tűnik! Kis idő elteltével ugyan olyannak kell lennie. De ha nekem nem hiszel: erről számos cikk van, hogy ez a megerősödés, sűrűsödés tévhit. Optikailag igaz csak. A hajfesték pedig magát a szőrt festette be. Idővel ugyan olyannak kéne lennie, mint régen.

Max, ha zavar akkor valami tartósabb szőrtelenítés is szóba jöhet, ha kellőképp hosszú pl gyanta, epilátor, stb, ha nem olyan nagy felület még akár a csipesz is megteszi

2018. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább legyantáznám a helyedben.
2018. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat
2018. okt. 26. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első leírta. Amikor kezd kinőni, olyan mint ha erősebb lenne, de valójában nem az.Mikor teljesen visszanő ugyanolyan lesz. Én nyáron mindig leborotválom,amikor lebarnul az arcom,mert akkor látszik a sok szőke pihés szőr. Ilyenkorra már visszanő, de ugyanolyan. L.
2018. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!